Prodej rodinného domu, 345 m2, Kašava

Info u RK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Poznámka informace o ceně v RK
Adresa Kašava
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 455871
ID zakázky 800487
Typ Prodej
Kategorie Domy, Rodinný
Stav objektu Dobrý
Typ Smíšená
Umístění Okraj obce
Plocha pozemku (m2) 5184
Plocha zastavěná (m2) 237
Plocha užitná (m2) 345
Doprava Autobus, Silnice
Topení Ústřední tuhá paliva
Terasa, Balkon, Parkování

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji nemovitost k rodinnému bydlení zavedenou rodinnou Hospůdku pod Rablinů situovanou na rovině u frekventované silnice z Lukova na Kašavu. Je umístěna do krásné přírody Hostýnských vrchů, v oblasti s množstvím pěší turistiky, cykloturistiky, jízdy na koních, koupání, lyžování. V okruhu 20 km se nachází zřícenina hradu Lukov, ZOO Lešná, Rusava a Lázně Kostelec, poutní místo Hostýn, lázeňské město Luhačovice a lyžařské areály na Trojáku, Rusavě a v Trnavě.
Nemovitost je tvořena objektem občanské vybavenosti postaveným ve tvaru L s krytinou střechy z dřevěného šindele, využívaným jako restaurace a příslušenství sestávajícím z vedlejší hospodářské stavby a zastřešené terasy.
Dispozičně objekt zahrnuje v přízemí zádveří, komoru, restaurační místnost s výčepem ( 40 míst), salonek ( 25 míst), hyg. zázemí( muži + ženy) a provozní prostory( kuchyň, přípravny masa a zeleniny, sklady potravin a nápojů, kancelář, WC personálu). V podkroví se nachází prostory využitelné jako dva byty či apartmány (dispozice 2kk+ koupelna a 3+1. Objekt je užíván od roku 2000, je průběžně udržován a modernizován, v dobrém technickém stavu. Zastavěná plocha přízemí je 221 m2, 1.NP má 207 m2.
U vstupu do restaurace slouží k příjemnému venkovnímu posezení zastřešená terasa s plochou 80 m2 s kapacitou 30 míst. Návštěvníkům restaurace může nabídnout pokrmy z kamenné pece, krbu či udírny.
K nemovitosti náleží hospodářský objekt, jde o přízemní dřevěnou stavbu s nízkou sedlovou stavbou a betonovou podlahou. Je využíván jako kryté parkovací místo, k uskladnění dřeva nebo jako dílna.
Na pozemku se nachází kopané studna s hloubkou 8 m s elektrickým čerpadlem a čistírna odpadních vod.
Součástí prodeje jsou rozsáhlé přilehlé pozemky o celkové výměře 4837 m2 a rovněž čerpací stanice na LPG.
Díky své lokalitě a poloze lze nabízenou nemovitost s pozemky využít k provozování rodinné restaurace, penzionu s ubytováním, pro chov a ustájení koní a jiných druhů zvířectva, k rodinnému bydlení, jako sídlo firmy s rozmanitým druhem podnikání, autobazaru. Možnost vybudování tenisových kurtů a jiných sportovních aktivit.
V místní části obce Kašava se nachází Mateřská škola a Základní škola Kašava, pošta , kulturní zařízení, tělocvična. Dopravu v obci zajišťují autobusové spoje.
Doporučujeme. Rodinný dům Zlín na prodej ano

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
remes@iroxx.cz
Telefon:
+420 775 919 900
Mobil:
+420 775 919 900

Mapa

TOPlist