Prodej pozemku pro bydlení, 1004 m2, Holešov

1 304 CZK za m2
Spočítat hypotéku
Adresa Holešov, Dobrotice
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 559471
ID zakázky 634
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Bydlení
Plocha pozemku (m2) 1004
Doprava Vlak
Topení Lokální plynové

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební zasíťované pozemky v blízskosti zámecké zahrady.Pozemek č.9. Exkluzivně nabízíme k prodeji stavebního pozemku v atraktivní lokalitě -Rezidence Holešov - Dobrotice. Rozloha pozemku je 1004 m2. Šířka je 25m a délka 30-44m. ). Veškeré inženýrské sítě jsou přivedeny k hranici pozemku jednotlivých parcel. Lokalita je kompletně zasíťovaná a připravená k výstavbě rodinných domů (voda, kanalizace, plyn, elektřina). Veřejné osvětlení bude dokončeno po zahájení výstavby. . V samotné lokalitě pro rodinné domy je vybudovaná nová asfaltová komunikace s veřejným osvětlením a do budoucna s ohledem na bezpečnost, je možné zpřístupnit pouze pro obyvatele rodinných domů (možnost uzavřít závorou).
Je zde možnost výběru pozemku optimálně orientovaného vůči světovým stranám zejména s ohledem na stavbu nízkoenergetických domů (vstup, vjezd, technické zázemí na sever, obytné prostory směrem na jih).
Lokalita propojuje jihozápadní okraj obce Dobrotice s Holešovem. Tuto část tvoří zámecká obora, která je součástí zámeckého parku se sportovním areálem a koupalištěm.
Přístup k pozemku je po hlavní komunikaci Holešov - Bystřice pod Hostýnem. Dostupnost pozemku je i autobusovou a vlakovou dopravou.
Pravidelná údržba komunikace bude zajištěna obcí (odhrnování sněhu, posyp, jarní úklid).
Blízká cyklostezka bude dostupná z této lokality přímo bez nutnosti najet na hlavní silnici
Území je rozčleněno na několik celků. Část území je určena na prodej samostatných pozemků k individuální výstavbě a další část území je určena k výstavbě domů na klíč, tzn. bude zde prodáván pozemek včetně domu.
V případě zájmu klienta jsme připraveni nabídnout komplexní služby spojené se stavbou rodinného domu na vybraném pozemku a to zhotovení studie domu, projektu pro stavební povolení, vyřízení stavebního povolení a samotnou realizaci výstavby domu. Prodej stavebního pozemku Holešov

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
alena.hlavinkova@email.cz
Mobil:
+420 731618472

Souhlasím se zásadami na ochranu osobních údajů.

Mapa

TOPlist